kartulisalat

Lihtne ja grillitud värskete kartulitega kartulisalat hapuka sidrunivinegreti ja hiidkrevettidega on Sinu suviseks grillpeoks ideaalne!

See sushiretsept on põhi kõikidele sushidele, mida Sa kunagi teha võiks tahta - ideaalne riis on iga sushi alustala. Kui tahad näha kuidas sushit rullida, siis kõige parema õpetuse saad minu videost!

fajita

Mõnus ja lihtne söögikord, mis täidab kõhu koos hea ja paremaga! Kui traditsiooniline fajita on kanaga, siis peab tõdema, et krevetid sobivad siia samuti imehästi.

Imelihtne snäkk jõululauale, aastavahetuseks või hoopiski sünnipäevaks? Pole vahet, mis sündmus, need snäkid kaovad lihtsalt välgukiirusel! 😁

Tabbouleh salat

Tabbouleh salat on hea värske salat, mida on kerge valmistada ja milles on nii veidikene särtsu, värskust kui ka mahlasust. Minu versioon sisaldab koostisosadelt veidi rohkem asju ning seetõttu sobib ideaalselt ka eraldi roana.

Need on kõige paremad aasiapärased krevetid, mida Sa kunagi saanud oled - teravad, magusad, hapud ja maitserohked, kõike täpselt samal ajal!

Kiire ja lihtne krevetipasta tomatikastmes mis valmib kiirelt ja mida on lihtne nautida igal ajal ja iga ilmaga!