Frappé

Mõnusalt kreemine ja vahutav frappé retsept, mida mina õppisin kunagi tegema Küprosel aastaid tagasi. Sellest ajast saati on see mu üks lemmikuid külmasid kohvisid.

maasikasmuuti

Imekiirelt valmiv maasikasmuuti on minu versioon külmast suvemaiusest, kasutades külmutatud banaani, saad ilmselgelt mõnusalt külma ja kreemja banaanijäätise! 🥰

proteiinismuuti

Mõnusalt marjane ja lilla smuuti, milles on ka hea kogus valku sees! Hea smuuti nii vahepalaks kui ka peale trenni taastumiseks. 🤗

roheline smuuti

See kiire ja lihtne roheline smuuti on ideaalselt tasakaalus maitsetega ning kindlasti mitte "mingi rõve roheline smuuti". Lisa ka spirulinat ja saad ideaalse rohelise smuuti.

rabarberikook ja rabarberikokteil

See kiire ja lihtne rabarberikokteil sobib imehästi Su rabarberikoogi kõrvale! Mõnus suvine kokteil, kus on olemas kõik - magusus, hapukus ning üllatus!

Jelly Shot

Jelly Shot on Ameerikast pärit ja tuntud jook, mida tarvitatakse shotina/pitsina. Antud retsepti järgides saad 18 pitsi ehk 6 igast maitsest.

Glögi

Imeline glögi Sinu jõululauale või talveperioodi üle elamiseks! Mõnus ja magusalt vürtsine ning terav samal ajal.

See retsept õpetab Sind tegema ühte parimat, lihtsamat ja maitvaimat limonaadi. See valmib megakiirelt ja parim asi selle juures on see, et saad seda teha ilma keemiata!