Frappé

Mõnusalt kreemine ja vahutav frappé retsept, mida mina õppisin kunagi tegema Küprosel aastaid tagasi. Sellest ajast saati on see mu üks lemmikuid külmasid kohvisid.

gin tonic

Džinn toonik on üks kõige levinumaid džinni kokteile, mille valmistamine on äärmiselt kerge. Küll aga võid maitset anda endale sobivate lisanditega.

gin

Kiire ja lihtne vahune kokteil džinnist - vali ise, kas teed selle imelise kokteili munavalgega või hoopis KIKERHERNEVEDELIKUKGA nagu mina seda teen! 😇

rabarberikook ja rabarberikokteil

See kiire ja lihtne rabarberikokteil sobib imehästi Su rabarberikoogi kõrvale! Mõnus suvine kokteil, kus on olemas kõik - magusus, hapukus ning üllatus!

Kokteilid

Madala kalorsusega kokteil viinast ja jõhvikast. Mõnusalt särtsakas ja värske kokteil, mis loob meeleolu ilma liigsete kaloriteta!

Kokteilid

Madala kalorsusega kokteil viinast ja tsitrusest. Mõnusalt särtsakas ja värske kokteil, mis loob meeleolu ilma liigsete kaloriteta!

Kokteilid

Madala kalorsusega kokteil rummist ja munavalgest. Mõnusalt särtsakas ja värske kokteil, mis loob meeleolu ilma liigsete kaloriteta!

tequila

Tequila Sunrise on üks klassikalistest kokteilidest, mis sõna otseses mõttes meenutabki päikesetõusu - tekiila, apelsinimahl ja grenadiini siirup koos veidikese kaneeliga.

Jelly Shot

Jelly Shot on Ameerikast pärit ja tuntud jook, mida tarvitatakse shotina/pitsina. Antud retsepti järgides saad 18 pitsi ehk 6 igast maitsest.

Pornstar martini on üks retseptidest, mis on viimasel ajal ülimalt populaarseks läinud - ja põhjus on lihtne! See on magus, hapu, kange ja kihisev - kõike samal ajal, niiet läheb kõigile peale!