Pulgakoogid šokolaadiga

Need imekiirelt ja lihtsalt valmivad pulgakoogid on lihtsalt imelised iga tähtpäeva tähistamiseks - kiirelt ja lihtsalt valmiv magustoit, mis ei jäta külmaks ei suuri ega väikseid!

Marjakook

See marjakook on imeline igaks istumiseks, peoks ja külaliste võõrustamiseks. Valmib kiirelt ja lihtsalt ning vaid loetud koostisosadega.

Meejäätis

Mõnusalt maitsekas meejäätis koos hapuka laimiga. Kreemilisust lisavad Kreeka jogurt ja vahukoor! Lihtne valmistada, aga veelgi lihtsam süüa! 😊

Imeliselt mahlane ja maitsekas Ameerikapärane Red Velvet biskviit, mis sobib nii külalistele pakkumiseks kui ka pidulikumaks sündmuseks.

vahukook

Mõnusalt õhuline vahukook metsmaasikajäätisest, mis annab sellele koogile just selle põhilise maitse! Võid teha ka ühe suure koogi, aga siis tee kõike topelt ning arvesta sellega, et koogi tardumisele läheb kindlasti rohkem aega!

Küpsisetort

Lihtne ja kiire küpsisetort, mis valmib kiirelt kuid parima tulemuse saamiseks hoia teda vähemalt 2h külmkapis, ideaalis üleöö! Kaunista värskete marjadega ning imelihtne meistriteos ongi valmis!

jäätisetort

Kiirelt valmiv jäätisetort on ideaalne Sinu peolauale suvel ja igal soojema ilmaga. Maitseid saad kohandada vastavalt enda maitsele - vali sobiv Raksi jäätis ja lase fantaasial lennata!

rabarberikook

Ülimaitsev ja mahlane rabarberikook, mis valmib kiirelt ning on kindlasti üks Sinu uusi lemmikuid! 🥰 Mõnusat nüanssi lisab kaneel ja hibiskus.

Kaneelirullid

Need pehmed ja maitsekad kaneelirullid on need, mis mitte kedagi külmaks ei jäta. Võta kaasa mõnusalt matkale, piknikule või miks mitte ka lihtsalt vabal päeval teleka ees nosida koos tassikese tee või kohviga!

Imamaitsev ja kiirelt valmiv toorjuustukook, mille jaoks ei ole Sul isegi ahju vaja. Koogi magusust tasakaalustab kirsi hapukus ning põhja ja kreemi šokolaadine mõrusus.