Pulgakoogid šokolaadiga

Need imekiirelt ja lihtsalt valmivad pulgakoogid on lihtsalt imelised iga tähtpäeva tähistamiseks - kiirelt ja lihtsalt valmiv magustoit, mis ei jäta külmaks ei suuri ega väikseid!

Suvikõrvitsakotletid

Need suvikõrvitsakotletid on selle suvikõrvitsa uputuse täielikult heastajad. Mõnusalt maitsekad, kiired ja ülimaitsvad kotletid, mida saad teha nii grillil kui ka panni peal!

Keefirimarinaadis grillitud kana sisefilee

Keefirimarinaadis kana sisefilee on üks kiiremaid asju, mida Sa grillil küpsetada saaks - ülimaitsev, kiire ning maitsekas!

Marjakook

See marjakook on imeline igaks istumiseks, peoks ja külaliste võõrustamiseks. Valmib kiirelt ja lihtsalt ning vaid loetud koostisosadega.

Frappé

Mõnusalt kreemine ja vahutav frappé retsept, mida mina õppisin kunagi tegema Küprosel aastaid tagasi. Sellest ajast saati on see mu üks lemmikuid külmasid kohvisid.

Meejäätis

Mõnusalt maitsekas meejäätis koos hapuka laimiga. Kreemilisust lisavad Kreeka jogurt ja vahukoor! Lihtne valmistada, aga veelgi lihtsam süüa! 😊

Suvikõrvitsa salat

Kiire ja lihtne salat suvikõrvitsast, mis sobib nii kõrvalroaks grillimise kõrvale kui ka iseseisvaks roaks näiteks krevettidega! Krevettide soovi korral vaata õpetust videost!

Imeliselt mahlane ja maitsekas Ameerikapärane Red Velvet biskviit, mis sobib nii külalistele pakkumiseks kui ka pidulikumaks sündmuseks.

Arbuusisalat

See mõnusalt mahlane arbuusisalat sobib jahutama nii Sinu kuuma suvepäeva kuid miks mitte ideaalselt ka Sinu õhtuse grillimise kõrvale!

gin tonic

Džinn toonik on üks kõige levinumaid džinni kokteile, mille valmistamine on äärmiselt kerge. Küll aga võid maitset anda endale sobivate lisanditega.